icon

APK Editor Pro

1.9.0 için
Android

4.2

103

Uygulamaları düzenleyin ve istediğiniz şekilde ayarlayın

14.5M

Bu uygulamayı oyla

APK Editor tam olarak isminin sunduğu şeyi yapmanıza izin verir: cihazınıza kayıtlı olan herhangi bir APK'yi düzenlersiniz. Ve APK'ye sahip değilseniz, kurduğunuz herhangi bir uygulamadan onu çıkarabilirsiniz.

APK Editörüyle iki çeşit düzenleme arasından seçim yapabilirsiniz: FULL EDIT, bir APK'den gelen dosyaları tekrar yapılandırmanıza izin verir; ve SIMPLE EDIT ise bir APK içindeki dosyalarınızın yerini değiştirmenizi sağlar. İlki çok daha kompleks ve zorlu bir süreçtir, ikinci düzenleme çeşidi ise çok daha kolay yapılabilir.

Hangi çeşidi seçerseniz seçin, APK'nin herhangi bir yönünü düzenlemenin ne kadar kolay olduğunu farkedeceksiniz. Bir uygulamanın arka plan görüntüsünü değiştirebilir, yabancı dil ekleyip çıkarabilir ve hatta izinleri silebilirsiniz. Her şey ne kadar becerikli olduğunuza göre değişir.

APK Editor ... incelikli bir uygulamadır. Düzgün kullanıldığında, neşe getirir, fakat kötü kullanıldığında... hiçbir şey getirmez. Her durumda, uygulamanın yardım sayfasındaki uygulamayı düzgün kullanmak için tavsiye ve bazı örnekler bulabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 3.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

X